Wydział Informatyki PB

Rozkłady zajęć studentów i nauczycieli

Terminy konsultacji nauczycieli Wydziału Informatyki

Poniżej znajduje się wykaz nauczycieli wraz z terminami konsultacji

Marcin Adamski

wtorek 14:15-15:50 (203)
czwartek 14:15-15:50 (203)

Czesław Bagiński

wtorek 12:15-14:00 (pok. 142)
środa 10:15-12:00 (pok. 142)

Zbigniew Bartosiewicz

wtorek 8:15-11:00 (WA134-(do 10:45))
środa 8:15-9:00 (WA134)

Krzysztof Bielawski

poniedziałek 14:15-15:50 (10C)
środa 10:15-14:00 (10C)

Leon Bobrowski

środa 12:15-14:00 (232)
czwartek 12:15-14:00 (232)

Cezary Bołdak

wtorek 10:15-12:00 (205) , 14:15-15:00 (250)
środa 8:15-10:00 (205 w parz. t.)

Adam Borowicz

wtorek 10:15-12:00 (9C)
środa 12:15-14:00 (9C)

Anna Borowska

poniedziałek 11:15-14:00 (11:10-14:10-17C)
piątek 17:40-19:15 (17:45-19:15-17C)

Katarzyna Borowska

poniedziałek 12:15-14:00 (038A)
czwartek 10:15-12:00 (nieparzyste:10-12,parzyste:12-14)
sobota 15:10-16:45 (038A)

Maciej Brzozowski

wtorek 10:15-15:50 (10:30-12:00-12:00-13:30-14:00-15:30)
niedziela 8:50-9:35 (9:05-9:50) , 13:30-14:15 (13:15-14:00)

Irena Bułatowa

wtorek 15:05-15:50 (133)
czwartek 14:15-15:00 (133)
piątek 13:15-15:00 (133)
sobota 13:30-14:15 (133) , 18:30-19:15 (133)
niedziela 15:10-15:55 (133) , 17:40-18:25 (133)

Eugenia Busłowska

poniedziałek 10:15-12:00 (4B)
wtorek 12:15-14:00 (4B)
piątek 15:05-17:35 (4B)

Andrzej Chmielewski

poniedziałek 12:15-14:00 (120)
wtorek 12:15-14:00 (120)
sobota 8:50-9:35 (120) , 11:40-12:25 (120)

Mateusz Choromański

poniedziałek 17:40-19:15 (021)
czwartek 14:15-15:50 (021)

Marcin Czajkowski

czwartek 8:15-10:00 (204) , 11:15-12:00 (204)
piątek 12:15-13:00 (204)

Michał Czołombitko

poniedziałek 10:15-12:00 (038A)
czwartek 8:15-12:00 (038A- )
sobota 9:50-11:25 (038A)

Wiktor Dańko

środa 12:15-14:00 (konsult./RW;-140)
czwartek 14:15-15:50 (konsultacje;-140)

Teodora Dimitrova-Grekow

poniedziałek 14:15-15:00 (05/133/127)
wtorek 12:15-16:45 (sala 05-lub p133 -133/05)
niedziela 13:30-15:05 (05/133)

Dorota Duda

poniedziałek 15:05-15:50 (16C)
wtorek 16:00-17:35 (16C) , 20:10-20:55 (236 / 16C)
niedziela 15:10-17:35 (16C-tylko zaoczni-tylko w zjazdy)

Marzena Filipowicz-Chomko

poniedziałek 15:05-16:45 (15:45-17:15-s. 17C)
wtorek 11:15-13:00 (11:30-13:45-s.17C)
środa 14:15-15:50 (Erasmus sala 32C-14:15-15:45)

Łukasz Gadomer

wtorek 16:00-17:35 (231)
środa 16:50-17:35 (231) , 19:20-20:55 (231)
niedziela 11:40-13:15 (231)

Ewa Girejko

wtorek 9:15-10:00 (117)
środa 13:15-14:00 (117)
czwartek 13:15-14:00 (117)

Joanna Gościk

czwartek 12:15-14:00 (204)
piątek 8:15-10:00 (204)
niedziela 10:40-12:25 (204)

Jacek Grekow

poniedziałek 14:15-17:35 (18C)
niedziela 9:50-11:25 (18C)

Piotr Grzeszczuk

poniedziałek 10:15-12:00 (p.141)
czwartek 10:15-12:00 (p.141)

Tomasz Grześ

środa 11:15-14:00 ((11-14) 132) , 19:20-20:55 (132)
sobota 15:10-15:55 (132) , 19:20-20:55 (132)

Wiktor Jakowluk

poniedziałek 10:15-12:00 (106)
wtorek 8:15-10:00 (106)
środa 10:15-12:00 (106)

Krzysztof Jurczuk

czwartek 8:15-10:00 (208) , 12:15-14:00 (208) , 17:40-18:25 (208)
piątek 15:05-15:50 (208)

Dariusz Kacprzak

wtorek 10:15-12:00 (019 -10:30-12:15)
czwartek 10:15-11:00 (019 10:00-11:15) , 14:15-15:50 (019-13:30-15:00)

Magdalena Kacprzak

środa 9:15-10:00 (211) , 15:05-15:50 (211)
czwartek 14:15-15:50 (211)

Joanna Karbowska-Chilińska

poniedziałek 12:15-15:00 (211-konsultacje-op-roku)
wtorek 12:15-15:00 (211-konsultacje-op-roku)

Adam Klimowicz

wtorek 17:40-19:15 (132)
środa 12:15-14:00 (132 12:30-14:00)
sobota 13:30-15:05 (132 co 2. zjazd) , 16:50-17:35 (132)

Taras Klymash

wtorek 10:15-12:00 (106)
piątek 10:15-12:00 (106)

Maciej Kopczyński

wtorek 14:15-15:50 (18C)
czwartek 13:15-15:00 (18C) , 18:30-20:05 (18C)
sobota 13:30-14:15 (18C) , 20:10-20:55 (18C)

Jerzy Krawczuk

wtorek 16:50-18:25 (204)
środa 12:15-14:00 (204) , 17:40-19:15 (204)

Małgorzata Krętowska

czwartek 14:15-15:00 (206)
piątek 8:15-10:00 (206) , 14:15-15:00 (206)

Marek Krętowski

poniedziałek 9:15-10:00 (145) , 13:15-14:00 (145)
środa 10:15-12:00 (145)

Urszula Kużelewska

poniedziałek 10:15-12:00 (18C)
czwartek 11:15-13:00 (11:00-12:30 18C)

Wojciech Kwedlo

poniedziałek 12:15-14:00 (205)
środa 12:15-14:00 (205)

Tomasz Łukaszuk

środa 9:15-10:00 (208) , 12:15-14:00 (208) , 16:00-16:45 (208)
sobota 8:50-9:35 (208) , 13:30-14:15 (208)

Anna Łupińska-Dubicka

poniedziałek 13:15-15:50 (203)
środa 12:15-14:00 (KN-203)
czwartek 15:05-15:50 (203)
niedziela 13:30-15:05 (st. nst-203)

Tadeusz Maciak

środa 12:15-14:00 (107) , 16:00-17:35 (107)

Agnieszka Malinowska

poniedziałek 15:05-16:45 (15:30-17:00-WA-6C)
środa 15:05-16:45 (15:00-16:30-WA-6C)

Ryszard Mazurek

wtorek 16:00-17:35 (p. 13C)
środa 16:00-17:35 (p. 13C)
niedziela 11:40-13:15 (p. 13C)

Dorota Mozyrska

poniedziałek 16:00-17:35 (WA-14C)
czwartek 16:00-16:45 (WA-14C)

Ireneusz Mrozek

poniedziałek 9:15-10:00 (4B) , 14:15-15:00 (4B)
środa 12:15-15:00 (4B)
piątek 15:05-17:35 (4B)

Joanna Olbryś

poniedziałek 8:15-10:00 (p.109)
czwartek 12:15-14:00 (p. 109)

Mirosław Omieljanowicz

wtorek 8:15-10:00 (9c)
środa 12:15-14:00 (9c)
niedziela 8:00-9:35 (9c)

Walenty Oniszczuk

czwartek 10:15-14:00 (p. 111)

Krzysztof Ostrowski

wtorek 14:15-15:50 (111)
czwartek 14:15-15:50 (111)

Marek Parfieniuk

poniedziałek 19:20-20:55 (s.102/s.126/p.8c)
wtorek 15:05-15:50 (p. 8c) , 17:40-18:25 (p. 8c)
czwartek 13:15-14:00 (p. 8c)
piątek 12:15-13:00 (p. 8c) , 18:30-19:15 (s.102/s.126/p.8c)

Krzysztof Piekarski

poniedziałek 13:15-14:00 (019 (13:00-14:30))
wtorek 10:15-12:00 (019- ) , 14:15-15:00 (019 )
sobota 19:20-20:55 (019-(19:15-20:45))

Jan Popiołek

poniedziałek 14:15-15:50 (227 -14.00-15.30)
wtorek 15:05-16:45 (227-15.15-16.45)
piątek 15:05-16:45 (227-15.00-16.30)

Anna Poskrobko

czwartek 10:15-13:00 (16C)
piątek 8:15-10:00 (8:30-10 niep.t.-16C 10-11:30 parz. t.)

Daniel Reska

poniedziałek 14:15-15:50 (210)
wtorek 12:15-14:00 (210)

Khalid Saeed

poniedziałek 12:15-14:00 (konsultacja)
środa 12:15-14:00 (Konsultacja*)

Valery Salauyou

czwartek 10:15-12:00 (139) , 14:15-15:50 (139)

Aleksander Sawicki

wtorek 9:15-10:00 (11c/102) , 16:00-16:45 (11c)
piątek 12:15-14:00 (11c/102)

Marcin Skoczylas

poniedziałek 15:05-15:50 (231) , 17:40-18:25 (231)
wtorek 14:15-15:50 (231)
sobota 9:50-11:25 (231)

Zenon Sosnowski

poniedziałek 12:15-14:00 (230-g. 12-13:30)
środa 10:15-12:00 (230)
piątek 15:05-15:50 (230, st. niestac.) , 18:30-19:15 (230, st. niestac.)

Jarosław Stepaniuk

poniedziałek 10:15-11:00 (137)
środa 11:15-14:00 (137)

Piotr Szymkowski

poniedziałek 14:15-15:50 (038)

Marek Tabędzki

poniedziałek 14:15-15:50 (203 14:00-15:30)
środa 12:15-15:50 (203)
niedziela 10:40-11:25 (203) , 13:30-14:15 (203)

Paweł Tadejko

poniedziałek 12:15-14:00 (p. 117)
środa 10:15-12:00 (p. 117)

Magdalena Topczewska

środa 10:15-12:00 (9:45-11:15-(207))
czwartek 10:15-12:00 (9:45-11:15-(207))
piątek 16:50-17:35 (207) , 20:10-20:55 (207)

Małgorzata Wyrwas

poniedziałek 10:15-13:00 (14C)
środa 10:15-14:00 (232 WM ćwiczenia, EK-232 WM ćw. EK)
czwartek 10:15-12:00 (14C)

Vyacheslav Yarmolik

piątek 14:15-15:50 (4B)

Paweł Zabielski

poniedziałek 15:05-15:50 (21)
wtorek 15:05-15:50 (21)
czwartek 19:20-20:55 (21)
sobota 8:00-9:35 (21) , 15:10-15:55 (21) , 17:40-18:25 (21)

Zbigniew Zaczkiewicz

środa 8:15-10:00 (WA-12C)
piątek 10:15-12:00 (WA-12C)
sobota 13:30-15:05 (WA-130A-WA-12C)

Sławomir Zieliński

poniedziałek 10:15-12:00 (7C)
wtorek 16:00-17:35 (7C)